طراحی سایت

سایت

کسب و کارتان را جهانی کنید

توضیح کوتاه

 

امروزه مردم جهان به این نتیجه رسیده اند که در عصر دیجیتال برای پیشرفت و رونق کسب و کارشان داشتن یک سایت گامی ضروریست . داشتن یک وبسایت خوب میتواند تاثیر بسیار زیادی در افزایش مشتریان و فروش محصولات داشته باشد .

پس اگر به دنبال راهی برای توسعه یا رونق کسب و کار تان هستید با ما همراه باشید تا شما را با روش ها و کارهای لازم برای رونق کسب و کارتان آشنا کنیم .

جهت سفارش طراحی سایت داخل سایت عضو شوید و به ما تیکت بزنید یا از طریق شبکه های اجتماعی و شماره تماس با ما در ارتباط باشید.

طراحی سایت

پروسه سریع

تحویل سایت در سریع ترین زمان
seo

سئو کامل

سئو شده مطابق استاندارد ها
وبسایت

آموزش کاربردی

همراه شما در مسیر موفقیت
کسب و کار

۶ ماه پشتیبانی فنی

+ یک ماه پشتیبانی رایگان
طراحی سایت

پروسه سریع

تحویل وبسایت در سریع ترین زمان
seo

سئو کامل

سئو شده مطابق استاندارد ها
وبسایت

آموزش با کیفیت

همراه شما در مسیر موفقیت
کسب و کار

پشتیبانی سریع

+ یک ماه پشتیبانی رایگان

سایت چیست ؟

 

به مجموعه صفحات ، اسناد ، اطلاعات ، پرونده ها و لینک ها که به هم مرتبط هستند و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار بیننده قرار میدهد سایت یا وبسایت میگویند و این امکان را به هر شخص یا شرکتی میدهد تا وارد دنیای اینترنت شود.

 

سایت ها با نام هایی که به آنها دامنه یا (domain) میگویند فراخوانی میشوند و با پیشوند .www شروع میشوند و با ir. یا com. یا org. و … تمام میشوند ، مثل www.tanacode.ir .

 

در واقع کلمه  www مخفف world wide web هست یعنی ( وب جهان گستر ) این توافقی است میان سازمان ها و شرکت های ارائه دهنده خدمات وب ، به این دلیل که تمامی نام ها از یک پروتکل استفاده کنند.

 

سایت

 

یکی از سود آور ترین کارهایی که سازمان ها و شرکت ها به طراحی سایت برای کسب و کارشان روی آوردند این بود که دیگر نمیخواستند برای تبلیغات و اطلاع رسانی حجم بالایی از کاغذ چاپ کنند ، اکنون شما برای تبلیغاتتان و اطلاع رسانی ها میتوانید بجای اینکه پول زیادی صرف چاپ کاغذ و تراکت کنید یک وبسایت برای خودتان داشته باشید تا انجام این کار ها راحت تر شود.

 

فواید و دلایل داشتن وبسایت

 

محدود نبودن در مکان

 

مهم ترین فایده یک وبسایت محدود نبودن آن نسبت به یک محله یا یک شهر خاص است و همچنین شما میتوانید کسب و کارتان را جهانی کنید و درآمد بسیار خوبی از این طریق داشته باشید.

 

نمونه کار ها و نمایش محصولات

 

شما میتوانید بیشمار محصولات و نمونه کار هایتان را داخل سایتتان آپلود کنید و به نمایش بگذارید ، همچنین  اگر کسب و کارتان به صورت خدمات دهی است میتوانید توضیحاتی درباره خدماتتان بدهید و حتی سرویس خدمات دهی آنلاین داشته باشید.

 

در دسترس بودن

 

سایت شما همیشه در دسترس مخاطب است ، یک وبسایت کامل و منظم یکی از مواردی است که مخاطب شما به آن نیاز دارد ؛ چرا که در زمانی که حتی شما هم حضور ندارید پاسخگوی نیاز مشتری هستید ، پس در خواب هم میتوانید درآمد داشته باشید.

 

رشد کسب و کار

 

داشتن یک وبسایت باعث رشد کسب و کارتان میشود و فروش شمارا دوبرابر میکند ، با وجود اینک سایت شما در سطح جهان قابل مشاهده هست ، شما میتوانید با مشتریان خارجی هم ارتباط داشته باشید و کسب و کار خودتان را گسترش دهید.

 

اعتماد مخاطب به سایت شما

 

شما با داشتن سایت به چشم مشتری حرفه جلوه میکنید و این حرفه ای شدن باعث ایجاد اعتماد بیشتری از سمت مشتری میشوید و بیشتر به چشم خواهید آمد و کسب و کارتان از آنچه که هست بزرگتر به نظر میرسد.

بیشتر مخاطبان ترجیح میدهند که خرید های خود را از سایت انجام دهند و به شبکه های جتماعی کمتر اعتماد میکنند.

 

بازار را در دست بگیرید

 

با وجود اینکه هنوز خیلی از کسب و کار ها سایت ندارند شما میتوانید از این فرصت استفاده کنید و با داشتن وبسایت از رقبا جلو بزنید و در آینده بازار را در دست بگیرید.

 

ورود به دنیای جدید

 

شما با داشتن یک مغازه شاید در روز ۱۰۰ نفر مشتری داشت باشید اما دنیای اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ هیچ محدودیتی ندارد و افراد از همه جا میتوانند از سایت شما بازدید کنند حتی ممکن است بازدید شما در روز بالا ۱۰۰ هزار نفر برسد و این یعنی رونق و فروش بیشتر.

 

فیلترینگ

 

فرض کنید شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام فیلتر شد ! مخاطبانتان چگونه با شما ارتباط برقرار کنند؟ سر انجام کسب و کارتان چه خواهد شد؟ به همین دلیل بهتر است پایه های کسب و کارتان را محکم بنا کنید و به طراحی سایت روی بیاورید.

 

ارائه اطلاعات جامع محصولات

 

شما میتوانید فایل ها ، اطلاعات و محصولات را با فرمت های مختلف تصویری ، ویدیو ای و متنی ارائه بدهید و با این سه فرمت میتوانید اطلاعات کامل محصولات را در صفحات مختلف سایت به صورت اختصاصی برای هر محصول داشته باشید تا مشتری را برای خرید مطمئن یک محصول تشویق کنید.

 

 

طراحی سایت

 

سایت یا شبکه های اجتماعی؟

 

حتما شما تا حالا به این فکر افتاده اید که بخواهید برای توسعه کسب وکارتان وارد شبکه های اجتماعی شوید و با ساختن انواع کانال ها و پیج ها کارتان را تبلیغ کنید و مشتری های خود را افزایش بدهید.

 

این روش به نظر راه خوبی برای پیشرفت شما هست اما وقتی شروع میکنید به ساختن پیج ها و کانال های مربوط به کسب و کارتان داخل تلگرام یا اینستاگرام ، کم کم متوجه میشوید که چقدر این کار وقت گیر است  به شما دیگر وقت نمیکنید به کار های روزمره خود رسیدگی کنید.

 

امکان دارد به این فکر بیافتید که پیج خودتان را به دست افرادی بدهید که برای پیجتان تولید محتوا کنند  ؛ از یه نظر اگر فرد مورد اعتمادی پیدا کردید که پیج کاری خودتان را به او بسپارید ، باید هزینه زیادی به او بپردازید.

 

علاوه بر اینها امکان دارد پیج شما هیچ رشدی نداشه باشد و مخاطبان مد نظرتان با شما رابطه خوبی برقرار نکنند . بیشتر مردم به شبکه های اجتماعی کمتر اعتماد میکنند و تمایل دارند خریدشان را از کسب و کار هایی که حرفه ای و مورد اعتماد تر به چشم می آیند انجام دهند .

 

راه اندازی کسب و کار اینترنتی در شبکه های اجتماعی ریسک بالایی دارد

 

همانطور که میدانید هر ساله یک برنامه جدید تر با کارایی ها و کاربرد های بهتر ساخته میشود و همه گیر میشود به همین دلیل شبکه های اجتماعی که از قبل فعالیت میکردند محبوبیت خودشان را از دست میدهند ؛

 

مثلا چند سال پیش وقتی که فیس بوک در دوران اوج فعالیت خود بود اینستاگرام با قابلیت ها و جذابیت های بهتری ساخته شد و میزان محبوبیت فیس بوک به شدت افت کرد و کاربرانش به اینستاگرام مهاجرت کردند.

 

یکی دیگر از معایب راه اندازی کسب و کار در شبکه های اجتماعی امکان فیلتر شدن آن است ، کشور ما هر ساله محدودیت هایی از جمله فیلترینگ بر شبکه های اجتماعی اعمال میکند و امکان دارد شما که با زحمت بسیار زیاد کسب و کارتان را گسترش داده اید یک شبه از بین برود.

 

در واقع بهتر است شما در شبکه های اجتماعی فقط بازاریابی کنید .

 

طراحی سایت

 

بهترین راه حل

 

این در صورتی است که شما میتوانید بجای تلف کردن وقت خود یک سایت طراحی کنید و وارد دنیای دیجیتال مارکتینگ شوید و کسب و کار خود را به صورت آنلاین گسترش دهید و اعتماد مخاطبانتان را جلب کنید .

 

با توجه به مزایای استفاده از سایت که بالا توضیح دادیم ، شما میتوانید کسب و کارتان را خیلی راحت نتنها در شهر و کشورتان بلکه در سطح جهان گسترش دهید و درآمد خود را به شدت افزایش دهید ، همچنین وبسایت شما هیچ موقع قطع نخواهد شد و دغدغه فیلترینگ نخواهید داشت.

 

سایت میتواند به کسب و کار شما در هر زمینه ای کمک کند ، شما اگر فروشنده باشید میتوانید اجناس خود را به صورت آنلاین بفروشید ، اگر شرکت دارید میتوانید اطلاعات و خدمات خود را داخل سایت شرح دهید ، اگر هنری دارید میتوانید یک وبسایت وبلاگ یا رزومه شخصی داشته باشید تا نمونه کار های خودتان را داخل آن بگزارید و ….

 

جمع بندی و سخن پایانی

 

با اطلاعاتی که درباره ی رونق کسب و کارتان در اختیارتان گزاشتیم ، قطعا خودتان متوجه شدید که مهم ترین راه گسترش و رونق کسب و کارتان داشتن یک سایت است و همانطور که گفتیم شبکه های اجتماعی پتانسیل این را ندارند تا شما را در کسب و کارتان موفق کنند.

 

پیشنهاد ما به شما این است که اگر داخل شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک ، تلگرام ، اینستاگرام و … فعالیت میکنید سریعا برای خودتان یک وبسایت راه اندازی کنید و تمام اطلاعات خود را داخل وبسایتتان آپلود کنید ، با این کار ما پیشرفت کسب و کارتان را تضمین میکنیم .

 

طراحی سایت توسط تیم تاناکد

 

تیم ما با سال ها تجربه با هدف طراحی و توسعه وبسایت و اپلیکیشن در خدمت شماست و اگر تمایل دارید یک وبسایت با امنیت و سرعت بالا داشته باشید به ما اعتماد کنید و کسب و کارتان را به ما پیوند بزنید تا ما شما را در این راه یاری کنیم و به هدفتان برسانیم.

 

همچنین اگر تمایل دارید میتوانید یک اپلیکیشن همراه با وبسایت خودتان داشته باشید تا به سرعت پیشرفتتان بیفزایید . ما میتوانیم اپلیکیشن شما را در مارکت های مختلف مثل بازار و اپ استور قرار دهیم.

با آرزوی موفقیت برای شما

خدمات

 

 

طراحی اپلیکیشن

 

با اپلیکیشن اختصاصی خودتان به توسعه کسب و کارتان سرعت ببخشید

 

طراحی گرافیگ

 

۱ : طراحی لوگو

۲ : طراحی موشن افکت

۳ : طراحی تراکت و کارت ویزیت

۴ : طراحی پست شبکه های اجتماعی

 

برای دیدن نمونه کار های طراحی سایت بر روی دکمه زیر کلیک کنید